اگر به دنبال بالابردن هدفند با بازخورد بالا هستید فالوور داشتن فالوور فعال و هدف مند به شما در این زمینه کمک خواهد کرد تیم بلاگرشو اینجاست که به شما در این مسیر کمک کند.

به طور کلی در خدمات اینستاگرام دارای 3 نوع فالوور فیک ، فالوور ترکیبی ، فالوور واقعی لایک زن در قسمت خدمات فالوور اینستاگرام بلاگرشو شما میتوانید هر سه نوع فالوور را به صورت دلخواه و میزان مورد نیاز خود سفارش بدهید و هیچگونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

فالوور فیک چیست

در لیست سفارشات شما شاهد فالوور فیک هستید فالوور های فیک غالباً بدون عکس پروفایل و اسم های نامشخص هستند اما در بین فالوور های ارسالی به میزان کم فالوور های دارای یوزنیم مشخص و عکس پروفایل مشخص هم هست اما تعداد آن محدود است.

پس نباید از این پلن انتظارات فالوور خوب را داشت و بیشتر به عنوان بالابردن عدد فالوور های شما قابل استفاده است و ارزش کمتری نسبت به فالوور واقعی و ترکیبی دارد.

فالوور ترکیبی چیست

فالوور های ترکیبی بلاگرشو دارای عکس پروفایل و یوزنیم های مشخص می‌باشند اما در میان این فالوور ها فالوور هایی هم وجود دارد که بدون عکس پروفایل و یوزر نیم مشخص هستند.

فالوور های ترکیبی هم دارای چند دسته می‌باشند که با مراجعه به بخش خرید فالوور ترکیبی پلن های موجود را میتوانید با یک دیگر مقایسه کنید و با توجه به نیاز خود سفارش دهید.

فالوور وی‌آی‌پی یا فالوور واقعی

خرید فالوور وی ای پی تماماً دارای عکس پروفایل و یوزر نیم های مشخص میباشند و با توجه به میزان سفارش شما 10 تا 20 درصد از فالوور های اکتیو و لایک زن در داخل اینستا هستند که به محتوای پیج شما اهمیت نشان خواهند داد.

پس درنتیجه با خرید فالوور های وی ای پی از بلاگرشو روند پیشرفت کسب و کار شما بیشتر خواهد بود.

نکته مهم : تمامی فالوور های دریافت و خریداری شده از وب سایت بلاگر شو بیش از میزان خرید شما برای شما واریز خواهند شد. پس نگران ریزش های غیر متعارف فالوور خریداری شده نباشید.

نکته مهم: درصورت ریزش فالوور بیش از حدانتظار از سرویس هایی که دارای تضمین ریزش هستند در صورتی که از خدمات دیگر استفاده نکرده باشید و یا فالوور های پیج شما کم تر از 10 هزار تا باشد تیم بلاگر شو میزان مغایرت را بررسی و مجدداً میزان ریزش شما را جبران خواهد کرد.‌‎

بلاک شدن پیج درپی ارسال فالوور

دیگر نگران بلاک شدن پیج خود در زمان ارسال فالوورهای خریداری شده نباشید با بهینه سازی روش ارسال توسط متخصصان بلاگرشو و میزان محدودیت ارسال در سفارش های سبب شده است تا اینستاگرام متوجه واریز و خریداری فالوور بر روی پیج شما نخواهد شد.

پس از این بابت که پیج شما در زمان خرید فالوور دچار بلاکی موقت شود نداشته باشید.

الگوریتم فالوور اینستاگرام

در زمان خرید فالوور اینستاگرام بهتر است با توجه به الگوریتم اینستا پیج شما فعالیت داشته باشد و در داخل صفحه خود پست و استوری قرار بدهید تا توسط فالوور ها دیده شود و بازخورد بهتری دریافت خواهید کرد. همین حالا فالوور مورد نظر خود را سفارش دهید و روند پیشرفت پیج خود را تسریع بخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *