ویوو استوری یکی از اصلی ترین موارد در کسب و کار ها می‌باشد استفاده از ویوو استوری به ترند شدن و بالا آمدن استوری های شما در اکسپلور و هشتگ های استفاده شده در داخل استوری کمک مستقیم خواهد کرد.

تفاوت ویوو استوری بلاگرشو

یکی از اصلی ترین و مهم ترین تفاوت های خدمات استوری بلاگرشو این است که در هنگام سفارش و میزان سفارش شما تمام استوری های در داخل پیج شما ویوو مستقیم خواهد خورد و دیگر نیازی نیست که بابت هر استوری هزینه جداگانه ای پرداخت شود.

برای مثال اگر شما 1000 ویوو استوری از بلاگرشو خرید کنید و در داخل پیج اینستاگرامی خود 4 استوری در 24 ساعات گذشته قرار داده باشید تمامی استوری های پیج اینستاگرامی شما به میزان 1کا ویوو خواهند خورد.

الگوریتم ویوو اینستاگرام

از زمانی که درج هشتک در داخل استوری های اینستاگرام رایج شد و اینستاگرام اجازه درج هشتگ را در داخل استوری به کاربران داد مشخص شد که ارزش استوری ها هرچند که در بازه زمانی 24 ساعت قابل مشاهده است برای اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است.

پس از اپدیت های پی در پی اینستاگرام در داخل هشتگ های خود استوری را جای داد و پس از آن با آپدیت بزرگ راه را برای استوری ها در داخل اکسپلور باز کرد.

امروزه استوری های پیج های اینستاگرام در داخل هشتگ و اکسپلور قابل مشاهده است و اگر شما یک بلاگر و یا صاحب یک پیج فروشگاهی در داخل اینستاگرام هستید نباید از اهمیت استوری برای پلتفرم اینستاگرام قافل شوید و باید روزانه با استفاده از این خدمت و بهینه سازی آن برای ربات های اینستاگرام باعث رونق کسب و کار خود شوید.

زمانی که شما به میزان باور پذیر از خدمات ویوو استوری استفاده کنید و در کنار آن در داخل استوری های خود از هشتگ های اصلی کسب و کار خود استفاده کنید سبب میشود استوری شما ترند شود.

پس اگر به فکر پیشرفت کسب و کار خود و یا به دنبال بلاگر شدن هستید باید به استوری هایی خود که در طی روز بر روی پیج خود قرار میدهید اهمیت دهید و محتوای کاربر پسندانه و مرتبط با فعالیت خود قرار بدهید تا کاربرن بسیاری را از طریق هشتگ و اکسپلور به پیج خود جذب کنید.

استفاده از ریپلای استوری

با خرید از تیم بلاگر شو برای دریافت باز خورد بیشتر در استوری های خود نیاز دارید از ریپلای های اختصاصی برای ترند شدن استوری خود استفاده کنید. هرچه میزان درگیری مخاطبان و کاربران اینستا در داخل پیج شما بیشتر باشد ارزش پیج کاری شما در میان پیج های دیگر بالا می‌رود و شاهد رشد کسب و کار خود خواهید بود.

پس همین الان ریپلای اختصاصی استوری اینستاگرام را سفارش دهید تا موجب باز خورد بالای آن در کنار ویوو استوری بلاگرشو شوید.

برای سفارش ویوو استوری با قیمت ارزان و کاربران فعال در اینستاگرام میتوانید ویوو استوری را همین الان سفارش دهید.

باتیم بلاگرشو همراه باشید تا شما را در این راه یاری رسانی کند اگر نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با مشاورین تخصصی بلاگرشو در تماس باشید تا شما را در هنگام خرید و پیشرفت پیج کاری خود راهنمایی کند.

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

One Response

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *