اگرشما هم مانند تمام بلاگر ها دارای محتوای ویدئویی طولانی می‌باشید که بیش از یک دقیقه می‌باشد و  میخواهید بازخورد بالایی از آن دریافت کنید پس نیاز دارید به ویوو و لایک برای بالابردن محتوای خود در قسمت آی جی تی وی اینستاگرام همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین راهکارهای بالابردن ویوو و لایک در اینستاگرام استفاده از هشتگ و نشر محتوا و بازخورد های متعدد پست توسط کاربران میباشد.

زمانی که از لایک و ویوو IGTV استفاده خواهید کرد پیج شما میزان درگیری مخاطبان را بالا میبرد و درنهایت سبب می‌شود تا محتوای شما در بین پست های دیگر ارزش بالاتری را کسب کند که نتیجه میشود پست شما در هشتگ ردیف بالاتری را به خود اختصاص بدهد که موجب بیشتر دیده شدن خواهد شد.

زمان واریز لایک یا ویوو

معمولا بهترین زمان خرید لایک ، ویوو پس از پست گذاری تا یک ساعت است تا در سریع ترین زمان ممکن توسط تیم پشتیبانی بلاگر شو برای پست شما واریز شود که سبب شود بیشترین بازدید را در پست خود بگیرید.

بسته به زمان ثبت سفارش توسط شما و تایید سفارش توسط ما واریز لایک و ویوو پس از 30 دقیقه تا 2 ساعت انجام خواهد شد و این زمان بستگی به زمان شلوغی و سفارشات در صف انتظار دارد.

**با توجه به الگوریتم خاص اینستاگرام و تفاوت ای‌جی‌تی‌وی با پست ویدئو یک دقیقه ای نوع واریز لایک و ویوو در پست IGTV کمی متفاوت است و به همین دلیل قیمت این خدمت نسبت به پست ویدئو معمولی بالاتر است.**

پس همین الان ویوو IGTV را سفارش دهید.

پس همین الان لایک IGTV را سفارش دهید.

در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با متخصصین بلاگرشو در تماس باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *